На Луганщині затримали на хабарі головного спеціаліста Держгеокадастру області - UA: ДОНБАС

На Луганщині головний спеціаліст Держгеокадастру області отримав частину хабара – 30 тисяч гривень. Зрозумівши, що його викрито, він почав тікати на власному автомобілі від правоохоронців та намагався скоїти наїзд на військового прокурора.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

– Під час проведення перевірки суб’єкта господарювання щодо дотримання норм чинного законодавства головний спеціаліст виявив порушення, відповідальність за яке передбачена Кримінальним кодексом України. Водночас, фігурант запропонував владнати питання «відповідальності» за 70 тисяч гривень. А саме, про виявлений факт не повідомляються правоохоронні органи та складається адміністративний протокол із заздалегідь неправдивими відомостями,- йдеться у повідомленні.

– У вівторок, 8 травня, було задокументовано факт одержання головним спеціалістом Держгеокадастру Луганщини частини неправомірної вигоди – 30 тисяч гривень. Зрозумівши, що його викрито, правопорушник почав тікати від правоохоронців та намагався здійснити наїзд на військового прокурора. Надалі було встановлено, що зловмисник залишив свій автомобіль та виїхав за межі міста,- розповідають правоохоронці.

Не зважаючи на заходи конспірації, правоохоронці встановили місце знаходження хабарника та його автомобіля.

– 14 травня працівники Управління захисту економіки в Луганській області, військової прокуратури Луганського гарнізону та Служби безпеки України затримали головного спеціаліста обласного управління Держгеокадастру. Того ж дня йому було повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, – йдеться у повідомленні.

Під час проведення обшуку автомобіля підозрюваного було вилучено 30 тисяч гривень, які останній одержав у якості хабара. Зокрема,  технічний паспорт на автомобіль виявився підробленим.

Окрім того, що посадовцю інкримінують вчинення правопорушення, передбаченого ст. 368 Кримінального кодексу України, дії зловмисника додатково кваліфіковано за ст. 348 (Посягання на життя працівника правоохоронного органу) КК України.

Наразі працівники військової прокуратури Луганського гарнізону звернулися з клопотанням до суду щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Позначки:,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *