Колишній НЗФ “”, якого звільнили з лав так званого МВД окупантів через порушення дисципліни, хотів почати нове життя на підконтрольній українському уряду території.

31-річного жителя Довжанська затримали у Щасті оперативники Управління карного розшуку, передає відділ комунікації поліції Луганської області.

Чоловік розповів, що на початку 2017 року після звільнення з місць позбавлення волі він за пропозицією свого товариша вступив до так званої «народної міліції «ЛНР», де його призначили стрільцем.

Там він пройшов військову підготовку на полігоні, а після безпосередньо утримував позиції окупантів у Новосвітлівці, Вишневому долі та Веселій Горі на Луганщині.

– В жовтні 2017 року через порушення дисципліни чоловіка звільнили. Не маючи змоги ніяк себе реалізувати, через нестачу роботи, грошей та їжі, він вирішив «пробратися» на територію України, щоб доїхати до тітки, аби почати життя з «чистого аркуша», – розповіли правоохоронці.

Даний факт внесли до ЄРДР та кваліфікували за ст. 260 КК України «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань». Триває слідство.

Позначки:, , , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *