Житель Луганщини, що брав участь в організації та проведенні псевдореферендуму у Сотенному (колиш. Червоному Партизані), чекає на вирок суду.

Чоловіку інкримінують правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 110 КК України (умисні дії, вчинені за попередньою змовою групою осіб, направлені на зміну меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України), передає прес-служба прокуратури Луганщини.

За інформацією відомства, у травні 2014 року обвинувачений разом з іншою особою, щодо якої обвинувальний акт направлено до суду, організували так званий «референдуму» на підтримку «Акту про державну самостійність «».

– Згідно відведеною йому роллю, чоловік отримав виборчі бюлетені разом зі скринькою для голосування та в подальшому організував «виборчі дільниці» для проведення так званого «референдуму» на вулицях населеного пункту з метою створення на території Луганської області псевдодержавного утворення – «Луганської народної республіки», – розповіли у прокуратурі.

Крім того, обвинувачений роздавав місцевим мешканцям бюлетені щодо підтримки «Акту про державну самостійність Луганської народної республіки», а після проведення процедури голосування – передав всі бюлетені представникам «ЛНР».

– Враховуючи той факт, що під час досудового розслідування підозрюваний повністю визнав свою вину у вчиненні вказаного кримінального правопорушення, щиро розкаявся, активно сприяв розкриттю злочину й викриттю інших співучасників, між ним та прокурором укладено угоду про визнання винуватості, – додали в повідомленні.

Наразі обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні з угодою про визнання винуватості направили до суду. Санкція ч. 2 ст. 110 КК України передбачає покарання у вигляді  позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна або без такої.

Позначки:, , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *