Жителя Луганщини, що 2014 року брав участь у проведенні “референдуму” в Новопсковському районі, звільнили від відбування покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з випробуванням на 3 роки.

Такий вирок чоловіку, за інформацією прес-служби прокуратури Луганщини, виніс Новопсковський районний .

Розповідають, що у травні 2014 року засуджений був членом виборчої комісії під час проведення так званого референдуму щодо підтримки акту про державну самостійність «» у Новопскові. На сходах Новопсковського районного центру культури та дозвілля він разом з іншими особами, справи яких знаходяться в суді, облаштував «виборчу дільницю».

– Під час проведення незаконного «референдуму» дана особа виконувала функції члена комісії, зокрема, здійснювала облік осіб, які брали участь у голосуванні, та видавала бюлетені, а також пропонувала перехожим взяти учать у голосуванні на так званому «референдумі», – зазначають у прокуратурі.

Враховуючи, що під час досудового розслідування підозрюваний визнав свою провину, розкаявся, сприяв розкриттю злочину та викриттю інших співучасників, між ним та прокурором уклали угоду про визнання винуватості.

Вироком Новопсковського районного суду чоловіка визнали винним у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та призначили покарання у вигляді 5 років позбавлення волі із звільненням від відбування покарання з випробувальним строком на 3 роки.

Нагадаємо, раніше організаторку псевдореферендуму з Попаснянщини звільнили від покарання за співпрацю зі слідством.

Читайте:

Позначки:, , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *