Сьогодні, 16 липня, знову зіштовхнулася з масштабними знеструмленнями. Загалом без світла перебували 2078 абонентів у 15 населених пунктах області.

Причиною, за даними прес-служби ТОВ “Луганське енергетичне об’єднання”, стали складні погодні умови та нестабільність електричної мережі.

Зокрема, зазначають:

  • На території обслуговування Кремінського РЕМ залишаються без світла через пошкодження трансформатору 86 побутових споживачів та 3 юридичні особи в населеному пункті Червона Діброва.
  • На території обслуговування Новопсковського РЕМ залишаються без світла 82 абоненти в населених пунктах Бунчуківка та Грицаївка.
  • На території обслуговування Щастинського РЕМ опинилися без електроенергії 414 споживачів в місті Щастя та 619 споживачів в населених пунктах Новоайдар, Айдар-Миколаївка, Співаківка.
  • На території обслуговування Старобільського РЕМ опинилися без електроенергії 152 домівки в селі Бондареве.
  • На території обслуговування Сватівського РЕМ через пошкодження трансформатору знеструмлені 26 абонентів в селі Новозванівка.
  • На території обслуговування Біловодського РЕМ опинилися без світла загалом 699 споживачів в населених пунктах Бараниківка, Нижня Бараниківка, Тернівка, Гераськівське, Рудівка, Гераськівка.

Нагадаємо, 14 липня через негоду було знеструмлено майже 9 тисяч споживачів в Сєвєродонецьку та на Попаснянщині, в тому числі, без електроенергії опинилась шахта «Тошківська», через що під землею майже 6 годин було заблоковано 88 гірників. Крім того, 9 липня на Луганщині сталося масштабне та чергове виділення енергосистеми області в режим «енергоострова» – внаслідок відключення одного із енергоблоків ЛуТЕС. Ще раніше, 7 липня, через аварію на магістральній ЛЕП 220 кВ “ЛуТЕС – Лисичанська” без світла залишились близько 63 тисяч споживачів в містах Лисичанськ, Кремінна, Сєвєродонецьк, Рубіжне. Також були знеструмлені шахти Привільнянська та Капустіна, Рубіжанський картонно-тарний комбінат.

– Загалом в період з 28 червня по 1 липня в електричних мережах 0,4-110 кВ ТОВ «ЛЕО» було зафіксовано 206 аварійних вимкнень, без світла перебувало близько 35 тисяч абонентів по всій області в 91 населеному пункті, – додали в ЛЕО.

Позначки:, , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *