Вранці 26 липня через погіршення погодних умов у Сєвєродонецьку, Лисичанську, Кремінній, Новоайдарі та ще 10 населених пунктах лишились без світла майже 3,5 тисячі абонентів.

Про це повідомили в прес-службі ТОВ “Луганське енергетичне об’єднання”.

Так, вранці 26 липня, за словами енергетиків, без світла перебувала 3421 домівка в 14 населених пунктах. Знеструмлені повітряні лінії електропередачі: 110 кВ «Новопсковська – Біловодська»; 35 кВ «Рубіжна – ».

  • На території обслуговування Сєвєродонецького РЕМ без світла перебували 1715 споживачів в Сєвєродонецьку.
  • На території обслуговування Лисичанського РЕМ без світла перебували 698 споживачів в Лисичанську.
  • На території обслуговування Станично-Луганського РЕМ без світла знаходились 32 споживачі в селі Верхнє Вільхове.
  • На території обслуговування Щастинського РЕМ без світла перебували 523 споживачі в населених пунктах , Богданівка та Велика Чернігівка.
  • На території обслуговування Новопсковського РЕМ без світла перебували 107 споживачів в населених пунктах Костянтинівка, Кочине-Роспасіївка, Гладкове.
  • На території обслуговування Кремінського РЕМ без світла перебували 296 побутових споживачів та 17 юридичних осіб в місті Кремінна та населених пунктах Червоне, Діброва, Кузьмине.
  • На території обслуговування Сватівського РЕМ без світла перебували 50 побутових споживачів та 4 юридичні особи в селі Воєводське.

– Протягом останніх днів енергетики працювали не покладаючи рук – і вдень, і вночі. Так, ще вчора ввечері, 25 липня, на підконтрольній Луганщині без світла перебувало майже 8 тисяч домівок в 14 населених пунктах, в тому числі, в Лисичанську, Рубіжному, на Старобільщині, – нагадали в ЛЕО.

Позначки:, , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *