Сьогодні, 24 вересня, через дощі та сильний вітер на Луганщині були повністю знеструмлені 3 населені пункти, ще 9 – частково. Загалом без світла лишилися майже 2 тисячі домівок.

Про це повідомила прес-служба ТОВ “Луганське енергетичне об’єднання”.

Зокрема, на Попаснянщині без електроенергії опинилися 814 споживачів у Новотошківці. На Новопсковщині без світла перебували 473 домівки в Роговому, Заайдарівці, Осиновому, Тев’яшевому та Можняківці (р/г Білолуцький).

– На території обслуговування Станично-Луганського РЕМ було знеструмлено 455 абонентів в населених пунктах Благовіщенка, Талове та Красна Талівка. На території обслуговування Сватівського РЕМ без світла опинились 172 домівки в населених пунктах Демине та Сиротине, – розповіли енергетики.

Крім того, один випадок аварійного відключення пов’язаний з пожежею в полі – вранці 23 вересня через спалену опору електролінії на території обслуговування Щастинського РЕМ без електроенергії опинились 83 споживачі в Петропавлівці.

– Наразі триває пошук можливостей для проведення відновлювальних робіт – є проблеми з відсутністю палива та ремонтних матеріалів для оперативно-виїзних бригад ЛЕО, – додали в прес-службі компанії.

Позначки:, , , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *