Фото: Українська правда

Від сьогодні, з 8 жовтня, в Україні почне використовувати пристрої вимірювання швидкості . В Донецькій області його розташують трасі М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ.

Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції України.

Зазначають, що поліція використовуватиме TruCAM лише із розміщенням дорожніх знаків, що повідомляють про фото- та відеофіксацію порушень, на ділянках автодоріг міжнародного значення, де часто стаються аварії через перевищення швидкості.

У місцях фіксації порушень швидкісного режиму, додають патрульні, перебуватимуть службові автомобілі з увімкненими маячками синього кольору.

Штрафувати водіїв, додають у повідомленні, протягом першого тижня роботи не будуть. Поліція використовуватиме TruCAM у пілотному режимі для профілактики, щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення.

– Для запобігання зловживанням та корупційним ризикам пристрій TruCam містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке корегування даних. Також служба моніторингу Департаменту патрульної поліції буде контролювати кількість складених адміністративних матеріалів та кількість збережених відео, – додали в прес-службі.

Позначки:, ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *