У Маріуполі вітчим побив 9-річну падчерку. Дівчинка із забиттям м’яких тканин голови була доставлена в лікарню. Наразі їй призначене амбулаторне лікування.

Про це повідомляє поліція Донеччини.

Поліцейські з’ясували, що чоловік у стані алкогольного сп’яніння вдарив свою маленьку падчерку по голові. Мати дитини у цей час перебувала поряд, разом з чоловіком вони вживали спиртні напої.

– Дівчинку було доставлено до міської лікарні із забиттям м’яких тканин голови та саднами. Постраждалій надано медичну допомогу, – розповідають правоохоронці.

– Співробітники поліції провели із домашнім насильником профілактичну бесіду та повідомили про виявлену родину у службу по справах дітей та Центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, – йдеться у повідомленні.

Кривдник притягнутий до адміністративної відповідальності за ст. 1732 Кодексу України про адміністративні правопорушення. (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування).

– Щодо матері також складено адміністративні матеріали за ст. 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей), – розповіли у поліції.

Поліцейські взяли родину на контроль та відтепер постійно перевірятимуть безпеку дитини в сім’ї.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *