Дорожники Донеччини вперше в Україні використали технологію ремонту монолітних цементобетонних доріг, побудованих за радянських часів для транспортного сполучення між промисловими містами.

Капітальні роботи наразі, за інформацію Служби автодоріг в Донецькій області, наразі ведуться на 17 км ділянці автодороги Н-32 Покровськ – Бахмут – Михайлівка між Мирноградом та Костянтинівкою.

Зазначають, що для капремонту національної траси Н-32 підрядник ТОВ «Славдорстрой» придбав спеціальну техніку.

– “Impactor 3000H” в результаті руйнування дорожнього покриття дозволяє отримати фрагментований залишок. Крім того, при функціонуванні установки відбувається повне відділення цементобетону від металевої арматури і утворення щебеню, придатного для подальшого використання. Робота такої установки, в основі якої лежить використання барабану з масою близько 13 тонн, значно економить фінансові та трудові витрати, – йдеться в повідомленні.

За інформацією облавтодору, під час ремонту проїзну частину буде розширено на один метр. На об’єкті улаштують шари з щебенево-піщаної суміші та  двошарове асфальтобетонне покриття з верхнім шаром із щебенево-мастикового асфальтобетону.

Позначки:, , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *