На межі Добропільського та Слов’янського районів відновилися роботи з ремонту автодороги загального користування державного значення – Лиман за маршрутом .

Про це повідомляє служба автомобільних доріг у Донецькій області.

Зазначається, що загальна протяжність ділянок сполученням Добропілля – Ганнівка та Новотроїцьке – Андріївка  становить 8,75 км.

– Ділянки з високою інтенсивністю руху та надмірним транспортним навантаженням будуть відновлені удосконаленим методом поточного середнього ремонту – за технологією холодного ресайклінгу. Спочатку трасу з ослабленим дорожнім одягом посилять додатковим шаром з органо-мінеральної суміші, згодом на міцну основу улаштують нове двошарове асфальтобетонне покриття,  – розповіли у .

Роботи виконує ТОВ «Автомагістраль-Південь» (замовник – Служба автомобільних доріг у Донецькій області). Джерело фінансування: спеціальний фонд обласного бюджету (кошти від «митного експерименту»).

– Загальна протяжність дороги Добропілля – Краматорськ становить 43,7 км. Більша частина територіального автошляху, що з’єднує Добропільський та Слов’янський райони, підлягатиме капітальному ремонту. Вже цього року планується розпочати комплексне відновлення (капремонт) ділянки від Андріївки у напрямку Краматорська, а наступного року дорогу від Добропілля до обласного центру – повністю відремонтувати, – йдеться у повідомленні.

Позначки:, , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *