Донецький апеляційний задовольнив скаргу прокуратури та збільшив вирок громадянину РФ, що воював на боці бойовиків, з 4 до 8 років позбавлення волі.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Донеччини.

Суд встановив, що у січні 2018 року уродженець Бєлгородської області РФ з корисливих мотивів прибув з Ростова-на-Дону в окупований Донецьк, де був зарахований до складу мотострілецького батальйону однієї з військових частин так званого Міністерства оборони «» на посаду водія-механіка.

– Будучи забезпеченим військовою формою зі знаками відмінності «ДНР» та озброєним автоматом Калашникова і набоями до нього, чоловік брав безпосередню участь в бойових діях проти підрозділів Збройних сил України в районі с. Піски Ясинуватського району Донецької області, – розповіли у відомстві.

4 березня під час проведення контррозвідувальних заходів зведена група Служби безпеки України затримала  бойовика у Покровському районі. Красноармійський міськрайонний суд засудив 48-річного громадянина Російської Федерації до 4 років позбавлення волі за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 258-3 та ч.1 ст. 263 КК України, тобто за участь у терористичній організації та незаконне поводження зі зброєю і бойовими припасами.

– Не погодившись з винесеним стосовно нього вироком, подала апеляційну скаргу, за розглядом якої Донецьким апеляційним судом постановлено новий вирок – 8 років позбавлення волі, – додали в повідомленні.

Позначки:, , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *