У Великоновосілківському районі Донецької області та Троїцькому районі Луганської області виявили нові випадки загибелі тварин від африканської чуми свиней. У лютому на Донбасі  загалом знайшли 10 трупів диких кабанів.

Діагноз офіційно підтвердили у Дніпропетровській регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини, повідомляється на офіційному сайті головного управління Держпродспоживслужби області.

– Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області, на території мисливського угіддя «Шайтанська лісова дача» (Великоновосілківський район) було виявлено три трупи диких кабанів. Крім того, відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області, 09.02.2018 на території Лантратівського обходу № 2 (Троїцький район) було виявлено сім трупів диких кабанів, – зазначили в повідомленні.

При Великоновосілківській та Троїцькій районних державних адміністраціях, зазначають у Держпродспоживслужбі Дніпропетровщини, рішеннями яких затверджено плани з ліквідації , визначено межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду. В осередках захворювання вживають заходів з локалізації та недопущення поширення збудника .

Позначки:, , , , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *