Конвертаційний центр з обігом понад 350 млн грн, 60 фіктивних фірм якого діяли у 5 областях, ліквідували на Донеччині.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

Операцію за участі прокуратури, податкової міліції та провели у вівторок, 9 жовтня.

– Під час розслідування встановлено, що на території Донецької, Харківської, Луганської, Одеської та Київської областей група осіб створила більше 60 фіктивних суб’єктів господарювання, діяльність яких була спрямована на надання послуг підприємствам реального сектору економіки з мінімізації податкових зобов’язань та переведенні безготівкових коштів у готівку, – розповіли у прокуратурі.

У ході обшуків, додають у повідомленні, у фігурантів справи вилучили 994 тис. грн, банківські карти, тютюнові вироби на понад 1 млн грн, 22 печатки, флешки, телефони та бухгалтерські документи.

– Накладено арешт на 138 банківських рахунків фіктивних суб’єктів господарської діяльності. На теперішній час проводяться невідкладні слідчі дії, – зазначили у прокуратурі.

Читайте: У Бахмуті на хабарі затримали інженера міськгазу

Учасникам оборудки інкримінують незаконний збут незаконно виготовлених підакцизних товарів, що призвело до отруєння людей (ч. 3 ст. 204), створення або придбання суб’єктів підприємницької  діяльності (юридичних осіб) з метою прикриття незаконної діяльності (ч. 2 ст. 205), умисне ухилення від сплати податків, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 212 ).

Позначки:, , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *