Понад 88 тисяч гривень заробили на студентах, яких спонукали на хабарі за успішне складання іспитів, керівник філії вишу та троє викладачів. 

 

Протягом першого півріччя 2017 року, передає прес-служба прокуратури Донецької області, науково-педагогічні працівники отримували гроші за успішне складання екзаменаційних сесій та державних іспитів без перевірки фактичних знань.

Їх звинувачують у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 368 та ч. 2 ст. 369-2 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою та одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особами, уповноваженими на виконання функцій держави) КК України.

– У ході досудового розслідування встановлено, що у вересні 2016 року вказані особи домовились отримувати неправомірну вигоду шляхом спонукання студентів до перерахування грошових коштів на певні банківські реквізити. За вказаний період часу зловмисники таким чином отримали хабарів на загальну суму понад 88 тис. грн, – зазначили в прокуратурі.

Читайте: Жителя Луганщини судитимуть за спробу дати хабар слідчому

Крім того, додали в повідомленні, у Костянтинівському міськрайонному суді вже розглядається кримінальне провадження за аналогічне правопорушення стосовно керівника вишу. Вона разом із завідувачем однієї з кафедр отримала від двох студентів по 500 доларів США за успішний захист дипломних робіт та видачу дипломів.

Позначки:, ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *