Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб звернулося до Спеціальної моніторингової місії  з проханням надіслати представників до Макіївки для з’ясування причин масового .

 Про це повідомила прес-служба відомства.
Як зазначають у Міністерстві, Макіївська фільтрувальна станція входить до складу КП “Компанія “Вода Донбасу”. Воду для споживання населення там очищують з використанням хлору.

 

– Хлор для багатьох фільтрувальних станцій КП “Вода Донбасу” як гуманітарна допомога надається міжнародними місіями, зокрема, Міжнародним Комітетом Червоного Хреста та Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва, – розповіли в .

Проте ці благодійні організації, за даними урядовців, не доставляли хлор на Макіївську фільтрувальну станцію. Його постачали з території Російської Федерації.

– Оскільки представники органів влади України не мають доступу на окуповані території, МТОТ було направлено звернення до представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ з проханням надіслати представників місії у місце спалаху захворювання для з’ясування причин отруєння населення України, яке зараз вимушено проживати на окупованій території, – зазначили в повідомленні.

Читайте: “Вода Донбасу”: Остаточні висновки щодо води в Макіївці будуть наступного тижня

Нагадаємо, протягом 25-28 вересня в окупованій Макіївці із симптомами інфекційного захворювання було шпиталізовано понад 100 людей, серед яких є дорослі та діти.

Позначки:, , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *