МОЗ: Встановлено причину спалаху кишкової інфекції в таборі на Донеччині - UA: ДОНБАС

Причиною спалаху гострої кишкової інфекції, через яку на Донеччині опинились на лікарняних ліжках 94 людини, є .

Про це 19 липня повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.

– Сьогодні Донецький обласний лабораторний центр України встановив причину спалаху гострої кишкової інфекції у дитячому таборі «Орлятко» Донецької області, що стався 16-17 липня 2018 року. У 18 з 94 хворих підтверджено діагноз гостра дизентерія Зонне, збудниками якої є шигели дизентерії Зонне (Shigella sonnei), – інформували в МОЗі.

Там зазначили, що хворі перебувають під постійним медичним наглядом та отримують необхідне лікування. Наразі їх стан задовільний.

– У ході комплексного санітарно-епідеміологічного розслідування були  виявлені численні порушення санітарного законодавства, – додали в Міністерстві.

Нагадаємо, станом на 10 годину ранку 19 липня до лікарень Донеччини із симптомами гострої кишкової інфекції загалом було шпиталізовано 94 особи. Погіршення стану здоров’я протягом останньої доби відчули ще троє дітей – вихованців дитячого табору, що в Сосновому Лиманського району.

За інформацією Держпродспоживслужби, перший випадок захворювання виник 15 липня у працівника харчоблоку, проте жінку допустили до приготування їжі. Наступні випадки почали реєструвати 16 та 17 липня серед дітей всіх чотирьох загонів.

Позначки:, , , , , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *