Житель окупованої Горлівки півтора року служив на передових позиціях терористів. На російському військовому авто він возив бойовиків, які мінували околиці міста та зернові поля.

Зараз колишній приїхав до Бахмута та співпрацює зі слідством, передає прес-служба поліції Донеччини.

Операцію із виводу чоловіка з окупованої території провели поліціянти спільно з прикордонниками.

Так, 34-річний житель Горлівки розповів правоохоронцям, що з кінця 2016 року перебував у складі НЗФ. До терористів пішов у пошуках заробітку.

– Після декількох місяців навчання новобранцю видали автомат та екіпірували. Він був призначений на посаду водія взводу саперів. В обов’язки бойовика входило обслуговування бойової машини та доставка військовослужбовців на передові позиції в околицях Горлівки. Чоловік каже, що військові «Урали» були привезені з РФ, а сапери мінували і лісопосадки, і поля з зерном, – йдеться в повідомленні.

Згодом чоловік покинув лави бойовиків, поїхав до РФ, але не знайшовши там роботи, вирішив розпочати нове життя на підконтрольній Україні території.

Наразі він надає свідчення і співпрацює зі слідством. перевіряє діяльність колишнього бойовика у складі військ терористичної організації «».

– Згідно з ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України, особа, яка перебувала у складі збройних формувань, добровільно вийшла з них та повідомила про це органам державної влади, звільняється від кримінальної відповідальності, – зазначили в ГУ НП.

Нагадаємо, стало відомо, де саме українські війська зазнали втрат минулої доби.

Позначки:, , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *