310 лікарських амбулаторій збудують у сільській місцевості у 15 регіонах України. До першого пулу проектів, які реалізовуватимуться коштом субвенції на розвиток сільської медицини, увійшли зокрема Донеччина та Луганщина.

Про це повідомила прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.

Серед переліку затверджених проектів:  моно-практики з 1 або 2 лікарями без житла — 102 об’єкти та з житлом – 104 об’єкти, а також 94 заклади групової практики на 3-4 лікаря та на 10 – на 5-7 лікарів.

У першому пулі проектів — Волинська, Донецька, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька та Черкаська області.

– Нова мережа первинки була сформована відповідно до методики, розробленої Мінрегіоном спільно з МОЗ, та передбачає будівництво 505 нових амбулаторій. Для будівництва ми розробили й затвердили нові технічні вимоги до проектів амбулаторій з класом енергоефективності, а також  перелік необхідного медичного обладнання (в тому числі й телемедичного) для закладів первинки, – зазначив Віце-прем’єр-міністр .

Нагадаємо, директору кафе з Сєвєродонецька, де масово отруїлися учасники “Хакатону”, повідомили про підозру.

 

Позначки:, , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *