Станом на понеділок, 23 липня, в лікарнях Донеччини лишаються четверо пацієнтів, госпіталізованих з отруєнням із табору в Лиманському районі.

Про це на офіційній сторінці в Facebook повідомила Уповноважена Верховної Ради України з питань прав людини Людмила Денісова.

За її словами, більшість хворих виписали з лікарень 23 липня: 7 людей в Лимані, 16 – у Слов’янську, 3 – в Мирнограді та одну людину в Краматорську.

– Мій представник Павло Лисянський повідомив, що наразі у лікарні міста залишаються ще три особи та у м. Костянтинівка одна особа, – написала Денісова.

Станом на ранок 23 липня, за словами Омбудсмена, у 67 постраждалих від підтверджений діагноз .

– Виявили також інфекції стафілокок та ентеробактер. В середу мають надати повний і розгорнутий аналіз по загальній кількості людей, – додала Людмила Денісова.

Оновлено.

– Було виявлено двох носіїв вірусу. Цитую обласного епідеміолога: «В одного зі співробітників кухні був пронос, він звертався до лікаря, але продовжував працювати на кухні. Другий просто був носієм вірусу, симптомів хвороби у нього не було», – додала Омбудсмен.

Читайте: Не впевнена, що табір взагалі можна було відкривати, – Омбудсмен про масове отруєння на Донеччині

Нагадаємо, за даними МОЗ, причиною спалаху гострої кишкової інфекції, через яку на Донеччині опинились на лікарняних ліжках 94 людини, є дизентерія.

 

Позначки:, , , , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *