Фото з архіву “UA: Донбас”

У Мар’їнці та Красногорівці розпочалися роботи з відновлення газопостачання, якого там не було  майже 4 роки. Роботи планують завершити за півтора місяця, за умови дотримання режиму тиші.

Таку інформацію сьогодні, 3 жовтня, на зустрічі з журналістами повідомив голова Донецької облдержадміністрації Олександр .

– Не все залежить від нас, дуже важко рухається процес. За допомоги ОБСЄ, військовослужбовців Об’єднаних сил нас допустили до газорозподільчої станції. На окремих ділянках газогону вже були розпочаті роботи з відновлення самої станції та відводів, що від неї йдуть. Я сподіваюсь, що через місяць-півтора, якщо режим тиші збережеться, дамо на Мар’їнку та Красногорівку, – сказав Олександр Куць.

Також очільник області додав, що роботам з відновлення ГРС у Красногорівці передувало розмінування території навколо неї.

– Ми, коли розпочали роботи на Красногорівській ГРС, тільки щоб підійти до неї, витратили 4 доби на розмінування. Що там навколо, ви навіть не уявляєте, земля просто дзвенить, – сказав Олександр Куць.

До цього, три роки поспіль, жителі Красногорівки та Мар’їнки зимували з буржуйками та електрообігрівачами.

Нагадаємо, 26 серпня газопровід Очеретине-Авдіївка запрацював на повну потужність.

Позначки:, , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *