Станом на ранок 14 березня на Луганщині залишились без світла 348 абонентів у 7 населених пунктах. Більшість аварій пов’язані із погіршенням погодних умов.

Про це повідомляє прес-служба Луганського енергетичного об’єднання.

– Так, на території обслуговування Новопсковського РЕМ без світла перебувають 10 юридичних осіб в населеному пункті Заайдарівка. На території обслуговування Щастинського РЕМ знеструмлені 35 домівок в селі Айдар-Миколаївка та ще 173 споживачі перебувають без електроенергії в селах Велика Чернігівка та Богданівка. На території обслуговування Станично-Луганського РЕМ без світла перебувають 128 споживачів в населених пунктах Болотенне, Зелений Гай, Сизе, – розповіли енергетики.

Щодо знеструмлень, що сталися 13 березня, зазначають у повідомленні, то більшість з них вдалося вчора усунути. Так, ще до 11 години були заживлені абоненти в Сватовому, Міловатці та в Дачному. До 14 години світло було повернене мешканцям Сєвєродонецька, Метьолкіного та Воронового.

Ввечері 13 березня електропостачання було повернене мешканцям Лисичанська, при цьому, треба враховувати, що в Лисичанську в другій половині дня сталося ще одне знеструмлення. Але працюючи допізна, енергетики відновили електропостачання всім лисичанам. Також вчора було знеструмлення в Рубіжному, яке також вдалося усунути досить оперативно.

– В усіх випадках причиною аварій та автоматичного відключень електроенергії були погодні умови та нестабільність енергосистеми Луганської області, що виникла внаслідок відсутності належного технічного обслуговування протягом 1,5 року, – додають у ЛЕО.

Нагадаємо, як ми повідомляли раніше, на Луганщині та Донеччині погіршення погодних умов, на дорогах – ожеледиця та перемети.

 

Позначки:, , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *