Станом на ранок 25 вересня на Луганщині зросла кількість знеструмлень – без світла перебували близько 2400 домівок в 6 населених пунктах.

Про це повідомила прес-служба ТОВ “Луганське енергетичне об’єднання”.

Попри великий обсяг робіт, проведених 24 вересня, електропостачання вдалось відновити не всім споживачам, до того ж, додались нові .

– На території обслуговування Попаснянського РЕМ без світла з 24 вересня залишаються 44 споживачі в населеному пункті Новотошківка. В ході проведення відновлювальних робіт з’ясувалось, що внаслідок падіння великого дерева електролінія на одній з вулиць «склалась». Загалом пошкоджено 11 залізобетонних опор. Для 770 абонентів світло вдалось повернути, але для повного відновлення електропостачання потрібна заміна зламаних та пошкоджених опор, – розповіли енергетики.

Також на Попаснянщині через негоду без світла опинилися 819 споживачів в населених пунктах Золоте та Камишеваха.

На території обслуговування Щастинського РЕМ через негоду були знеструмлені 1290 споживачів в Петропавлівці, Новопсковського РЕМ – 208 абонентів у Лозна-Олександрівці.

– Крім того, в одному з будинків в Рубіжному через загоряння електричного щита електроенергію було відключено для 40 споживачів – для проведення протипожежних заходів, – додали в ЛЕО.

Нагадаємо, 24 вересня на Луганщині через негоду знеструмило майже 2 тисячі осель.

Позначки:, , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *