За моніторингом стану будівництва нових амбулаторій в регіонах опинилася на одній з позицій, що лідирують.

Про це повідомила прес-служба Міністверства регіонального розвитку України.

Зазначають, що на сьогодні наказами Мінрегіону затверджено 512 проектів будівництва амбулаторій у всіх регіонах. Це: монопрактики на 1-2 лікарі без житла (155 об’єктів), монопрактики на 1-2 лікарі з житлом (152 об’єкти), групової практики на 3-4 лікарі (188 об’єктів), ЦПМСД на 5-7 лікарів (17 об’єктів). Розпочато будівництво 27 об’єктів.

– Ми запровадили щотижневий моніторинг з фотофіксацією ходу будівництва. Добре рухаються Кіровоградська, Дніпропетровська, Харківська, Луганська і Рівненська області. По багатьох проектах вже отримано документи щодо права власності на земельні ділянки,  оголошені тендери на будівництво, визначені генпідрядні організації, – зазначив Міністр регіонального розвитку, Віце-прем’єр Геннадій Зубко.

За його словами, також у зоні особливої уваги питання зовнішніх мереж та забезпечення доступу амбулаторій до мережі Інтернет.

Дивіться: У селах на Луганщині з’являться 11 нових амбулаторій

Нагадаємо, 310 лікарських амбулаторій збудують у сільській місцевості у 15 регіонах України. До першого пулу проектів, які реалізовуватимуться коштом субвенції на розвиток сільської медицини, увійшли зокрема Донеччина та Луганщина.

Позначки:, , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *