Луганська область опинилась на другому місці в Україні за кількістю та площею лісових пожеж, що сталися від початку цього року. Донеччина посіла третє місце за обсягами незаконних рубок.

Такі дані оприлюднило Державне агентство лісових ресурсів під час звіту за діяльність протягом 9 місяців 2018 року.

Зокрема, за цей період, за даними агентства, в лісах України ліквідували 1164  на площі 1279 га. Найбільшу кількість пожеж зареєстрували у Херсонському (204 випадки), Луганському (194) та Дніпропетровському (175) обласних управліннях лісового та мисливського господарства. При цьому, площа пожеж на Луганщині сягнула 144 га.

Крім того, додали у відомстві, протягом 9 місяців 2018 року у Донецькому облуправлінні лісових ресурсів у 1,9 раза зріс обсяг незаконних рубок. Він склав 544 куб. м. Більші масштаби збитків мають лише Дніпропетровщина (1433 куб. м) та Волинь (1074 куб. м)

– Передусім це зумовлено відсутністю бюджетного фінансування на заходи з охорони лісів для південних та східних областей України. Загальна сума шкоди, заподіяної лісу, склала 91,6 млн грн, з них 63,4 млн грн, або 69%, припадає на невстановлених лісопорушників, – зазначили у Держлісагентстві.

Позначки:, ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *