У понеділок, 3 вересня, на підконтрольній частині території Луганської області будуть знеструмлені усі підприємства-боржники.

Таке повідомлення сьогодні, 31 серпня, на сторінці в Facebook оприлюднило ТОВ “Луганське енергетичне об’єднання”.

– З 3 (третього) вересня будуть проведені масові обмеження електропостачання всім боржникам за електроенергію в усіх населених пунктах підконтрольної Луганщини. У зв’язку з цим Луганське енергетичне об’єднання звертається до голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза, а також до керівництва всіх правоохоронних органів Луганщини з проханням забезпечити дотримання законності та виконання вимог українського законодавства, – ідеться в повідомленні енергетиків.

Зокрема, мається на увазі, що Луганська облдержадміністрація не може втручатися в діяльність енергопостачальної компанії, а та, у свою чергу, може знеструмити будь-якого абонента, що вчасно не розраховується за спожиті послуги.

В ЛЕО також додали, що згідно зі ст. 5 Закону України “Про електроенергетику”, не передбачено заборони відключення об’єктів питного водопостачання та водовідведення, тобто без електроенергії можуть опинитись також водоканали, очисні та насосні станції Луганщини.

Нагадаємо, 30 серпня майже 4 тисячі домівок лишилися без світла на Луганщині.

Позначки:, ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *