Показники чисельності укусів кліщів у Краматорську є чи не найбільшими в Донецькій області. Від початку року в місті зареєстрували 508 таких випадків.

Такі дані сьогодні, 10 липня, під час апаратної наради оприлюднила завідувачка Краматорською міською філією “Донецького обласного лабораторного центру МОЗ України” Людмила Хом’якова.

Зокрема, вона зазначила, що при відборі проб чисельність кліщів у відкритій природі за перше півріччя цього року зросла на 15% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року і є одним з найбільш високих показників в Донецькій області.

– За минулий період поточного року звернулося з укусами 508 осіб (+ 20,0% в порівнянні з 2017 р.), з них укушені на території міста -393 (77,4%), в межах області – 85 (16,7%), Україна – 30 (5,9%), – повідомила Людмила Хом’якова.

За її словами, найбільшу кількість укусів реєструють в селищах Комишуваха, Малотаранівка, Ясногірка, Соцмісто, парках ім. Пушкіна, «Ювілейний», саду Бернацького, зеленому масиві вздовж бульвару Машинобудівників до вулиці О.Тихого і розташованих в цьому районі дитячого садка №2, дитячого будинку «Гайок».

Читайте: Двоє людей опинились в лікарні через ДТП поблизу Курахівки

Крім того, додала епідеміолог, за 6 місяців 2018 року у Краматорську зареєстрували 19 випадків захворювань іксодовим кліщовим бореліозом. Показник захворюваності склав 9,3 на 100 тисяч звернень, що вище показника попереднього періоду у два рази.

Позначки:, , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *