84 людини, з яких 68 – , протягом 17 та 18 липня шпиталізували до лікарень із симптомами . Усі вони – вихованці та співробітники дитячого табору “Ястребок”, що в Лиманському районі.

Про це повідомляє Держслужба України з надзвичайних ситуацій.

– 17-18 липня з дитячого табору «Ястребок» села Соснове Лиманського району, з попереднім діагнозом гостра кишкова інфекція, госпіталізовано 84 особи з них 68 дітей (всього в таборі перебувало 134 особи), – інформують рятувальники.

Наразі, за інформацією , у закладі проводять комплекс санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, учора, 17 липня, прокуратура повідомила, що 60 дітей віком від 9 до 16 років отруїлися в оздоровчому таборі в Лиманського району. 33 з них були шпиталізовані до лікарень Слов’янська, Краматорська та Лимана.

Оновлено.

За словами заступника директора департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації  Володимира Колесника, число шпиталізованих станом на 18 липня сягнуло 91 людини, серед них 76 дітей та 15 дорослих.

– У Слов’янську перебуває 23 дитини та 13 дорослих, у Краматорську 29 дітей та 2 дорослих, у Дружківці 7 дітей, у Лимані 11 дітей, а в Мирнограді – 6. Загалом 91 людина, серед них: 76 дітей та 15 дорослих. Шість  дітей у важкому стані.

Дивіться: В таборі на Донеччині масово отруїлися діти

Позначки:, , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *