На чемпіонат Європи (татамі-стайл) та чемпіонаті Світу (ринг-стайл) з кікбоксингу версії ISKA, що днями відбулись у Києві, спортсмени луганської збірної здобули 10 золотих, три срібних та бронзову медалі.

У змаганнях, за інформацією прес-служби Луганської ОДА, взяли участь 840 спортсменів з  країн світу.

Зазначають, що область у змаганнях представляли семеро спортсменів з Сєвєродонецька, й усі вони стали призерами.

Зокрема, чемпіоном Світу з кікбоксингу ISKA серед дорослих в розділі «Фул-контакт» став 18-річний Майстер Спорту України Артур Чернов. Інші призові місця сєвєродончан були завойовані на Чемпіонаті Європи з кікбоксингу ISKA.

Три європейські золоті медалі ISKA – у 13-річної Софії Цилік. По два золота – у дорослого спортсмена Артура Чернова та 15-річного юніора Іллі Косаренко. З однією золотою медаллю – 12-річні кадети Артур Покровський і Ростислав Середа. Три срібні медалі Чемпіонату Європи ISKA – у 15-річного юніора Віталія Стьопкіна. Одна бронзова – у 12-річного кадета Артема Почтарьова.

– Усі перемоги наших спортсменів були видовищними. Але найбільш резонансною перемогою чемпіонату Європи став підсумок поєдинку Артура Чернова з Рабіа Асіда, дорослим спортсменом з Тунісу. Цей бій завершився на 25-й секунді нокаутом, від удару ноги, – зазначили в ЛОДА.

Нагадаємо, краматорські пауерліфтери привезли 12 медалей з Чехії.

Позначки:, , , , ,