Італія в рамках свого головування в в Європі приділяє особливу увагу гуманітарним питанням та готова активізувати зусилля щодо гуманітарного розмінування на сході України.

Про це за підсумками переговорів з послом Італії в Україні Давиде Ла Чечиліа повідомила перший віце-спікер Верховної Ради на своїй сторінці у Facebook.

Читайте: Школам прифронтового Донбасу передали 72 навчальні макети про мінну небезпеку

Зокрема, політики обговорили безпекову, екологічну і гуманітарну ситуацію на Донбасі і в Криму, роботу мінських груп та СММ ОБСЄ та проблему перешкоди роботи місії.

– Посол поінформував, що Італія в рамках свого головування приділяє особливу увагу гуманітарним питанням, темі захисту цивільного населення й готові активізувати співпрацю в сфері цивільного розмінування. Це дуже актуально для нас, – зазначила Геращенко.

За словами першого віце-спікера, також обговорювалися двосторонні українсько-італійські відносини й активізація міжпарламентського діалогу.

Нагадаємо, Італія головуватиме в ОБСЄ протягом 2018 року. У рамках цього процесу Давиде Ла Чечиліа пообіцяв повну політичну підтримку зусиллям, спрямованим на вирішення кризи на сході Україні.

Як ми повідомляли раніше, бойовикам дали дозвіл на знищення безпілотників ОБСЄ.

Позначки:, , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *