Скріншот відео

Колишній заступник військового комісара, майор запасу Збройних Сил України, сяде за ґрати на 14 років за співпрацю з російськими спецслужбами.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Розповідають, що із початком російської агресії на Донбасі чоловік у 2014 році переїхав на постійне місце проживання до . Там його завербував кадровий співробітник російської військової розвідки.

– Від свого куратора із ГУ ГШ Збройних сил Росії зловмисник отримав завдання повернутися до України для вербування військовослужбовця . Він мав організувати збір та передачу російській військовій розвідці відомостей про проведення мобілізації сил АТО у Донецької області, перелік, структури та дислокацію підрозділів Збройних Сил України, які виконують завдання у районі Маріуполя, стан бойової та мобілізаційної готовності військ оперативного командування «Захід», що мають державну таємницю, – інформують в СБУ.

Колишнього заступника військового комісара затримали у жовтні 2016 року на Рівненщині під час спроби отримати від українського військовослужбовця за грошову винагороду секретні документи з бойової та мобілізаційної готовності військ ОК «Захід».

– Суд визнав зрадника винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України, і призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 14 років, а також позбавив військового звання «майор», – підкреслили у Службі безпеки.

Нагадаємо, як ми повідомляли раніше, на блокпосту поблизу Маріуполя затримали прибічника “ДНР”.

Позначки:, , , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *