Христина Коротка з Краматорська та Антон Ференц з Маріуполя принесли у скарбничку збірної України дві призові нагороди Чемпіонату світу з фітнесу.

Про це повідомила прес-служба Департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької ОДА.

Змагання відбувались з 26 по 28 жовтня у Польщі. В них взяли участь понад 400 атлетів з 43 країн. Збірна України посіла перше місце Чемпіонату в командному заліку з результатом 23 медалі.

Зокрема, за інформацією ОДА, майстер спорту України міжнародного класу Христина Коротка з Краматорська здобула «золото» у категорії « бікіні» до 164 см. Кандидат у майстри спорту з бодібілдингу Антон Ференц з Маріуполя став срібним призером у категорії «змішані пари», де виступив разом із полтавчанкою Вікторією Погребняк.