Донецькі електромережі” отримає 713 млн грн компенсації за недоотримані дотаційні сертифікати за постачання електроенергії пільговим категоріям споживачів, які проживають в зоні .

Про це йдеться в Постанові , повідомили учора, 1 листопада, в прес-службі ДТЕК.

За інформацією компанії, мається на увазі постачання електроенергії пільговим споживачам з листопада 2014 по березень 2015 року. В цей період НКРЕКП не виділяла енергопостачальникам дотаційні сертифікати для компенсації різниці в ціні – між закупівлею в ДП “” та постачанням пільговим абонентам в зоні АТО.

 

В ДТЕК нагадали, що 2015 році Донецькобленерго подав позов до суду на НКРЕКУ з вимогою компенсувати різницю в ціні коштом виділення дотаційних сертифікатів. Судові процеси тривали понад два роки. В результаті компанія виграла суди всіх інстанцій, включаючи Верховний Суд України.

– Всі компенсовані кошти компанія направить державному підприємству «Енергоринок», що дозволить погасити частину заборгованості за 2014-2015 роки, яка виникла, в тому числі, через відсутність дотаційних сертифікатів, – зазначили в ДТЕК.

Позначки:, , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *