На офіційному сайті Донецької обласної державної адміністрації оприлюднили біографічні дані Олександра Куця – нового очільника області.

Зокрема, там зазначається, що народився у 1976 році у Чернігівській області. У 1998  році закінчив Національний педагогічний університет ім. Драгоманова за спеціальністю «Всесвітня історія».

З червня 1999 по квітень 2000 року проходив строкову службу в Національній гвардії України. З березня 2002 року по березень 2015 року працював на оперативних та керівних посадах в Головних управліннях СБУ в м. Київ та Київській області, а також в Донецькій області.

З березня 2015 року по серпень 2017 року Олександр Куць обіймав посаду начальника управління СБУ в Донецькій області. З серпня 2017 року був начальником  управління СБУ в Донецькій та Луганській областях.

22 червня 2018 року на підставі Указу Президента України від 22 червня 2018 року № 178/2018 Куця призначено головою Донецької облдержадміністрації.

– Одружений, виховує двох дітей. Має низку заохочень та державних нагород, – йдеться в біографії голови Донецької .

У графі “Декларація про доходи” на офіційному сайті облдержадміністрації жодних відомостей наразі немає.

Нагадаємо, за інформацією Центру протидії корупції, голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць порушив закон, не подавши е-декларацію перед своїм призначенням на нову посаду.

 

Позначки:, , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *