Дізнайтеся більше про готовність дитячих таборів до літа на Луганщині - UA: ДОНБАС

Вже сьогодні #Звіти_наживо про літній відпочинок для дітей! Увечері о 19:20 на «UA:Донбас» філії Суспільного в партнерстві з Громадським рухом ЧЕСНО стартує третій випуск всеукраїнського медіа-проекту #Звіти_наживо.

До звітування запрошено посадовців відповідальних за оздоровлення і відпочинок дітей та молоді.

У прямому ефірі телеканалу “UA:Донбас” і радіо “Пульс” заступниця голови Луганської обласної державної адміністрації з питань соціальної та гуманітарної сфери Ольга Лішик протягом 52 хвилин розповість громаді про результати своєї роботи та відповість на ВАШІ запитання!

Сьогодні ми піднімемо тему оздоровлення та відпочинку дітей у Луганській області. В нашому регіоні знаходиться 6 дитячих таборів, але у більшості випадків діти відпочивають за межами області. Чому саме так і як Луганська обласна державна адміністрація планує налагодити дитячий відпочинок у регіоні, дізнайтесь під час вечірнього ефіру. Пряму трансляцію #Звіти_наживо дивіться: https://www.facebook.com/tv.uadonbas/videos/1905115672874132/

Якщо вам є що запитати в Ольги Лішик, напишіть пост чи коментар, де зазначте суть питання і хештег #Запитай_Лішик. Наші ведучі озвучать ваше питання у прямому ефірі!

Також можна поставити питання протягом прямого ефіру за телефоном: 050 210 08 98 (вартість дзвінків згідно з тарифом вашого оператора).

Позначки:, ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *