Прокуратура повідомила про підозру директору кафе, де харчувалися учасники дитячого “Хакатону” у Сєвєродонецьку. Тоді отруїлися 14 дітей та 2 дорослих.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Луганщини, під час досудового розслідування встановили, що підприємець допустив до обігу харчових продуктів персонал, який не має спеціальної освіти та не пройшов навчання з питань гігієни.

– Внаслідок порушення технології приготування, неналежної термічної обробки продуктів та через порушення санітарних норм сталося забруднення страв патогенними мікроорганізмами – стафілококом та бактеріями групи кишкової палички, – йдеться в повідомленні.

– Наразі директору кафе повідомлено про підозру за фактом порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання інфекційним захворюванням і боротьби із ними, що спричинили поширення цих захворювань та обрано запобіжний захід у вигляді застави.

Санкція ч. 1 ст. 325 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років.

Нагадаємо, наприкінці квітня у Сєвєродонецьку на хакатоні масово отруїлися діти. Пізніше з’ясували, що причиною отруєння став золотистий стафілокок. Його знайшли у їжі, якою годували учасників дитячого «Хакатону».

 

Позначки:, , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *