Через дощі та грози на Луганщині без світла опинилися 1262 абоненти. Повністю знеструмлені вісім населених пунктів, ще чотири – частково. Без живлення наразі 49 підстанцій.

Про це повідомляє прес-служба Луганського енергетичного об’єднання.

Так, сьогодні вранці внаслідок грози без електроенергії опинилися 365 споживачів Біловодського РЕМу в Благодатному, Червоній Зорі, Нікольському, Нікольському – 1 та Шелестівці.

На території обслуговування Кремінського РЕМ повністю без електроенергії перебувають населені пункти Невське, Попівка, Кут, Голикове – 670 абонентів. Також без світла лишаються 4 споживачі в селі Побєда на території обслуговування Щастинського РЕМ. Там виявили пошкодження двох опор.

– Окрім того, після грози, з вечора 17 травня, перебувають без електроенергії 197 абонентів в населених пунктах Пурдівка та Замулівка на території обслуговування Сєвєродонецького РЕМ. Зазначимо, що в даному випадку для проведення відновлювальних робіт необхідно було залучити масштабні людські та матеріальні ресурси, бо пошкоджена кабельна лінія електропередачі протяжністю 4,5 км, її ремонт завжди був проблемним та тривалим, – зазначили енергетики.

Наразі, за даними ЛЕО, вже ведуться роботи з відновлення електропостачання.

Позначки:, , , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *