Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр порушив закон, не подавши е-декларацію перед своїм призначенням на нову посаду.

Про це повідомляє сайт Центру протидії корупції.

За вимогами закону, зазначають у , Куць мав подати електронну декларацію перед своїм призначенням на посаду голови Донецької . Таке порушення закону тягне за собою кримінальну відповідальність.

Крім того, юристи припускають, що Олександр Куць може й досі залишатися в лавах СБУ, щоб не подавати е-декларацію.

 

– У законі чітко сказано, що кандидати на посаду голів ОДА мають подавати електронні декларації перед призначенням, — стверджує  юрист Центру протидії корупції Андрій Савін. — Олександр Куць цього не зробив, хоча він не є секретним “агентом”, і не може прикриватися статусом службовця СБУ, щоб не показувати свої статки.

Він додав, що такі дії Куця оскаржуватимуть в НАЗК.

– Крім того, є всі підстави звернутися до суду, вимагаючи подання ним електронної декларації як публічної особи, — додав юрист.

Нагадаємо, у п’ятницю, 22 червня, Президент Порошенко у Краматорську представив Олександра Куця як нового очільника Донеччини.

Обидва укази, про звільнення Куця з посади начальника Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях та про призначення головою Донецької обласної державної адміністрації, за даними офіційного сайту Глави держави, Президент підписав 22 червня.

 

Позначки:, , , , , , , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *