Бойовики обстріляли шламонакопичувач Торецького фенольного заводу - UA: ДОНБАС

У середу, 25 липня, обстріляли Торецький фенольний завод. Артилерійський снаряд розірвався в чаші шламонакопичувача 3-ї черги промислових відходів хімічного виробництва.

 

Про це повідомили в прес-центрі ООС з посиланням на українську сторону в .

Розповідають, що спеціалісти наразі не можуть оцінити пошкодження об’єкта. При цьому не виключають, що вибуховою хвилею могли бути пошкоджені стіни чаші.

– В такому випадку це може призвести до потрапляння отруйної рідини в ґрунтові води і надалі в річку Кривий Торець, що спричинить масштабну екологічну катастрофу на території Донецької області, – застерігають в СЦКК.

Читайте: ООС: У штабі повідомили про одного загиблого та одного пораненого бійця

Нагадаємо, обидві сторони взяли на себе письмові зобов’язання щодо дотримання режиму припинення вогню в районі проведення аварійно-відновлювальних робіт по зміцненню шламонакопичувача в період з 10 липня до 1 серпня 2018 року для гарантування безпечної роботи патрулів СММ ОБСЄ і всіх залучених фахівців.

Оновлено.

За інформацією Торецької міської ради, наразі відбулась зустріч між керівництвом військово-цивільної адміністрації міста Торецьк та ТОВ «НВО «Інкор і Ко».

– За результатами відомо наступне: внаслідок обстрілу чаша шламонакопичувача не постраждала, витоку хімічно-небезпечних сполук немає. Окрім того, будуть проведені планові ремонтні роботи з укріплення тіла дамби та пристрою відкачки освітлювальної води, – зазначили в міськраді.

Позначки:, , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *