Через провокацію бойовиків майже 20 автівок з громадянами, що прямували з тимчасово окупованої території, ледь не лишились ночувати просто неба поблизу .

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив голова Донецької ОДА Олександр .

За його словами, окупанти затягують процедуру оформлення перетину пропускних пунктів так званої – переписують IMEI мобільних телефонів, проводять поглиблену перевірку речей тощо. Через це утворюються великі черги, люди перебувають у них по 2-3 доби.

– 6 грудня останню групу з 20 автівок, яка прямувала з боку Горлівки, окупанти випустили зі свого пункту за 10 хвилин до закриття українського КПВВ «Майорське». Таким чином, люди прибули туди вже тоді, коли здійснити пропускні операції українські прикордонники були не в змозі – електронні бази вже не працювали, – розповів очільник Донеччини.

Громадяни не могли перетнути український КПВВ, проте не хотіли повертатися назад через загрозу знову стояти у черзі та проходити повну процедуру «оформлення». Командування ООС та прикордонники, за словами Олександра Куця, запустили людей на територію КПВВ та влаштували на ночівлю у пунктах обігріву ДСНС.

Пізніше стало відомо, що 44 людини з тих, хто лишався ночувати на КПВВ змогли продовжити рух територією України.

– Брудна ганебна провокація провалилася. І байдуже, що в окупаційній “пресі” не буде таких заголовків. Головне: українські громадяни в безпеці, – додав голова ОДА.

Позначки:, , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *