Сьогодні, 16 серпня у Сєвєродонецьку розпочалась  прес-конференція Командувача операції об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва з нагоди перших 100 днів проведення ООС.

– Обладнання смуг забезпечення на Волноваському, Горлівському, Сєвєродонецькому напрямках дозволило взяти під контроль, з  урахуванням населених пунктів, близько 15 квадратних кілометрів української території, – заявив .

За його словами, завдяки спільним зусиллям командування Об’єднаних сил, української сторони Спільного центру контролю та координації, вдалося майже вдвічі зменшити кількість та інтенсивність ворожих обстрілів, зокрема із застосуванням важкого озброєння.

Наєв додав, українські десантники не допустять висадки ворожого десанту на узбережжі Азовського моря. Відповідні підрозділи постійно тренуються та знаходяться у бойовій готовності. Об’єднані сили по співвідношенню сил і засобів до морського десанту противника є в більш сприятливих умовах, нас більше. Морського десанту противника на території проведення операції об’єднаних сил не буде.

 

 

Позначки:, ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *