У перший день нового навчального року на Донеччині відкриються чотири капітально відремонтовані опорні – у Вугледарі, Добропіллі, Костянтинівці та Маріуполі.

Про це сьогодні, 30 серпня, на своїй сторінці в Facebook повідомив голова Донецької облдержадміністрації Олександр .

Таким чином, за словами очільника області, на Донеччині загалом функціонуватимуть 16 реконструйованих опорних закладів, 12 з яких було відкрито протягом 2017-2018 років.

Ще у 12 школах, зазначив Олександр Куць, наразі тривають роботи. Зокрема, на завершальній стадії реконструкції перебувають Краматорська гімназія, Іванопільська та Мангушська школи.

– Загалом на підконтрольній українській владі частині Донеччини відкриється 522 заклади загальної середньої освіти, де вчитимуться 160 тисяч учнів, у тому числі 8 800 – тимчасово переміщені з окупованої території. До першого класу прийде 17,8 тисяч першокласників, 17,6 з них вчитиметься українською мовою, – розповів голова ОДА.

У так званій сірій зоні на Донеччині, додав він, знаходяться 113 закладів освіти: 53 дитсадки, 54 школи, 6 училищ та школа-інтернат. У них навчається 15 тисяч 303 дитини.

– Через наближення до зони бойових дій призупинено роботу 10 закладів загальної середньої освіти: три – у Волноваському районі, по два – в Авдіївці, Мар’їнському, Ясинуватському районах, а також Мар’їнська школа-інтернат обласної комунальної власності, – нагадав Куць.

Дивіться: Для учнів з Часів яру, Сіверська та Званівки купили нові шкільні автобуси

Позначки:, , , , , , , , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *